HISTORIE

V období 1994 – 2005 jsme z pozice jedničky na trhu s ratanovým nábytkem realizovali nabídku a prodej na základě osobních kontaktů a jednání našich obchodních zástupců přímo v prodejnách nábytku po celé České republice a na Slovensku. V této době si od nás nakupovali téměř všichni prodejci nábytku zboží na sklad za účelem následného prodeje. Roční obraty v této době byly cca 20-40 mil Kč. Každoroční přímá účast naší společnosti na veletrzích v Praze, Brně, Bratislavě, Nitře, včetně prezentací v odborných časopisech, (kde jsme vysvětlovali, jak se tento nábytek vyrábí, rozdíly v kvalitě, ceně a další informace pro zákazníky) nám zajistila velmi dobré povědomí o našem sortimentu a nabízených službách.

V období 1998 – 2006 jsme vybudovali vlastní prodejní obchodní síť v Praze, Brně a Zlíně, jejíž činnost jsme postupně ukončily z důvodu nedostatečné rentability.

Trh s ratanovým nábytkem se rozdělil na dvě skupiny a to (kvalitní a méně kvalitní), což mělo přímý dopad na cenovou politiku a následné objemy prodejů.

SOUČASNOST

V současné době jsme se z prodeje v kamenných obchodech zcela adaptovali do online prostředí. Spokojenost zákazníka je naše největší priorita, proto s každým klientem řešíme jeho potřeby individuálně, tak aby mu to vyhovovalo. Na našem webu naleznete všechny potřebné informace, včetně přehledného katalogu. Ukázkové sestavy i jednotlivé kusy našeho nábytku si samozřejmě můžete po dohodě prohlédnout i osobně v našem showroomu v Praze.

Díky faktu, že náš výrobce v Indonésii vyrábí i pro naše partnery v Itálii a Španělsku, kteří každoročně přichází s novými designy od světových návrhářů nábytku, se i náš sortiment každý rok doplňuje o novinky a jde cestou trendů dnešní doby.

Věříme, že Vás náš sortiment osloví a dovolíte nám přesvědčit Vás o tom, že i ratanový nábytek může být opravdu kvalitní a že si zaslouží více pozornosti než doposud.


Co o nás říkají?